Ana içeriğe atla

Selimiye Elektrik Servisi

Üsküdar  Selimiye Elektrik Servisi  Elektrik arıza Tespiti ve Tamiri
Elektrik arızaları yaşamın olağan akışı çerçevesinde karşılaşılabilen sorunlardandır. umumi arızaların yanı sıra kimi elektrik ustası ile profesyonel teknik hizmet alınması gereken arızalar ile de karşılaşılmaktadır. Bu durumlar umumi şekilde;Kısa devre, pano tesisatı, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, kablo temassızlığı, şalter sorunları, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları şeklindedir. fakat şirketimiz her türlü elektrik bakım, tamir ve bozukluk tespiti ve tamiri noktasında 15 yıllık tecrübesi ile garantili ve ekonomik hizmet vermektedir. Her türlü elektrik arızanızda şirketimizi arayarak elektrik ustası gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Selimiye Elektrik Servisi


Üsküdar  Selimiye Elektrik Servisi  Şalter sorunları
Elektrik devrelerinin çok gelen akımla ve voltaj sebebi ile ziyan görmemesi için ve devrenin manuel olarak kapatılıp açılabilmesi için uygulanan elektrik elemanlarından olan şalter bazı elektrik dalgalanmaları durumlarında bozulabilir. diğer bir durumda kablolarda olan kısa devreler sonucu yanabilir. benzeri pozisyonlarda şirketimiz gezici elektrik ustaları ile evinize meslek yerinize kısa süre arasında gelerek arızalarını giderir. 7-24 verilen hizmetimiz garantilidir. istanbul’ un tüm ilçelerine hizmet verilmekte.
Priz ve ampul arızaları ve değişimi
Prizler elektriğin tercih ettiğimiz elektronik aletlere geçişini saplayan elektrik elemanlarıdır. Eskime, kısa dönem, topraklama sisteminin ziyan görmesi benzeri sorunlarda prizlerde bozulmalar olabilmekte. çağrı merkezimize bağlanmanız mecburiyetinde gezici elektrik ustalarımız problemin çözümü için gece ve gündüz 7-24 evinize işyerinize gelebilir. Tamirat hizmetimiz garantili ve ekonomiktir.
Prizlerinizi ve ya ampullerinizi % yenileri ile değişimi isteyebilirsiniz. şirketimiz elektrik ustası ile priz ve ampul değişikliği hizmeti vermektedir.
Üsküdar  Selimiye Elektrik Servisi  Elektrik Sayaç Pano değişim yapmak
Elektrik sayaçları elektrik kullanımını ölçen cihazlardır. Bu cihazların arızalanması mecburiyetinde elektrik akımı ölçülemez. bununla birlikte elektrik sayaçları ayrıcalıklı prensiplere göre çalışırlar. Daha az elektrik ücreti ödemek için sayacınızı değişimi isterseniz davet merkezimizden şirketimize ulaşabilirsiniz. bununla beraber yüksek akımla elektrik kullanılan zamanlarda özellikle yaz aylarında yüksek klima uygulanan yıllarda sayaç panoları çok aşırı çok ısınır ve bozulabilir. Bu durumlarda talebiniz şeklinde şirketimiz gezici elektrik ustası’nı hemen evinize, işyerinize yollar. Hizmetimiz garantili ve ekonomiktir. ayrıca hizmet sonrası kapıda ödeme imkanı bulunur.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

üsküdar jeneratör montaj

üsküdar jeneratör montaj Satın aldığınız jeneratörün montajının ve devreye alınmasının uzman kişiler tarafından yapılması, jeneratörün performanslı, verimli ve sorunsuz çalışması açısından oldukça önemlidir. Devreye alma sırasında gerekli altyapının doğru hazırlandığı uzman ekip tarafından kontrol edilip bağlantılar yapılmalı ve jeneratör devreye alınmalıdır. Satın aldığınız ustaelektrikci.com Jeneratör marka jeneratörün yetkili servisimiz yada firmamız personeli haricinde kişiler tarafından devreye alınması ürünün garanti kapsamının da dışına çıkmasına sebebiyet verecektir. ustaelektrikci.com  Jeneratör yetkili servisi yada personelimiz tarafından yapılacak ilk çalıştırma işlemleri ücretsizdir. Devreye alma işlemi sonrasında fonksiyon ve kullanım testleri de ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yavuztürk elektrikçi

Yavuztürk elektrikçi
Elektrik Arıza Servis hizmeti veren usta Elektrikçi firması olarak Yavuztürk bölgesinde hizmet vermekteyiz. usta elektrikçi firması evler, iş yerleri, apartmanlar, siteler, okullar, alış veriş merkezleri, resmi kurumlar, konfeksiyonel üretim tesisleri, bankalar, hastaneler, fabrikalar gibi birçok alanda uzman elektrikçi ekip kadrosuyla 7 gün 24 saat elektrik teknik servis hizmeti vermektedir. Yavuztürk semtine ve her sokağında hizmet verme kapasitesine sahip usta Elektrikçi olarak, Uzman elektrikçiservis ekibi mevcut arızayı en hızlı biçimde tespit ederek elektrik arıza servisi garantili işçilik formunu oluşturarak arızayı gidermektedir. Elektrik Arıza işini konusunda deneyimli Yavuztürk elektrikçi arıza servisine bırakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Üstelik Kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneği ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Yavuztürkbölgesinde Acil elektrikçi arıyor yada uzman elektrikçi ye ihtiyacınız mı var ? firmamız ile hemen iletişime geçiniz.
Üsküdar Ya…

Elektrikli Ev aletleri Tamiri

Elektrikli Ev aletleri Tamiri Günümüz Şartlarında Evde kullandığımız Bütün Ev Aletleri Zamanla Bozulur. Ustaelektrikci.com Elektrik Malzemesi Satışının Yanı Sıra Elektrikli Ev aletlerininde  Tamirini Yapmaktadır .
Bozulan Elektrikli ev aletlerinizi Ütü elektrikli soba Elektrikli Fırın Butür elektrikli Ev aletleriniz Bozulduğunda Firmamıza Gelip bakıta bilir tamirini yaptıra bilirsiniz Usta elektrikci Elektrikli ev aletlerinin azrılarınıda gidermekde ve müşterilerinin Ev ekonomise katkıda bulunmaktadır Evinizdeki Ev aleti bozulduysa Atmayın Bize Getirin Tamir Edelim Yeniden Kullanmınızı Sağlayalım Hem Sizler Hemde ülke Ekonomisi Kazansın. Markalı – markasız ürünlerin, tamir çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda saat 20:00’a kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 20:00’dan sonra yapılan servis talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır.